Webmail

Eredmények 9-12. évfolyam (2017-2018.)






Verseny Diák  Eredmény Szaktanár
Kosárlabda Diákolimpia megyei döntő Andó Benedek 11/C 4. helyezés Bartóki József
Borics Bálint 9/C
Horváth Boldizsár 9/N
Kovács Ákos 10/C
Lótos Gergő 9/A
Novák Áron 11/N
Pécsi Ábel 11/N
Répási Roland 10/C
Szmida Patrik11/N
Szőke Soma 11/N
Szurmai Ádám 11/B
Vas-Teplán Miklós 9/C
Kézilabda diákolimpia megyei döntő Bakos Petra 8/N 1. helyezés, országos elődöntő 3. helyezés Turcsányiné Pesti Edit
Budai Lili 11/A
Czakó Anna 12/B
Czinege Vanda 10/N
Csendes Luca 9/N
Csillik Martina 9/A
Eperjesi Zsófia 10/C
Kis Virág 9/A
Nemoda Dóra 9/N
Sárközy Sára 9/N
Szabó Gréta 12/N
Tóth Emese 10/N
Varga Eszter 9/B
Kyokushin karate utánpótlás Európa Bajnokság Móczó Milán 9/A 2. helyezés  
Kerekes Réka 10/B 1. helyezés  
4 for Europe európai uniós vetélkedő regionális döntő Bobák Edina 12/C 2. helyezés  
Ménkű Andrea 12/C
Muhari Laura 12/C
Papp Renáta 12/C
Bozóki Bence 10/A 8. helyezés
Kispál Richárd 10/A
Nagy Sándor Bence 10/A
Scrobucz-Baczai Dominik 10/A
Tarján Imre Emlékverseny Erős Lili 8/N 4. helyezés Magyar Géza
Magyar Bence 8/N
Rusvai Zoltán 8/N
Oldal Katalin 10/C 4. helyezés Buzásné Tábi Gizella
Rusvai Miklós 8/N Magyar Géza
Szabó Levente 8/N
Bolyós Roland 10/C 5. helyezés Buzásné Tábi Gizella
Lázár Lilla 10/C
Rózsavölgyi Hanna 10/C
Fizika OKTV Tóth Csenger 12/N 2. fordulóba jutott Nagy Tibor
Matematika OKTV Gyarmati Zalán 12/N 2. fordulóba jutott Szabóné Gecse Anikó
Diákolimpia - 100 m-es hátúszás Nyitó Máté 10/C 2. helyezés Lékóné Pénzes Ibolya
Várhelyi Ferenc matematika verseny Horváth Boldizsár 9/N 10. helyezés Szabó Ildikó
Vincze Ákos 9/N 12. helyezés Szabó Ildikó
Pintér Bence 9/N 16. helyezés Szabó Ildikó
Bányai Nikolett 9/C 1. helyezés Szabó Ildikó
Benedek Balázs 9/C 3. helyezés Szabó Ildikó
Ivanics Márk 9/C 6. helyezés Nagyné Kontra Nóra
Rusvai Miklós 10/N 1. helyezés (abszolút 6.) Rusvainé Barta Márta
Mészáros Réka Szonja 10/N 4. helyezés Rusvainé Barta Márta
Magyar Norbert 10/N 14. helyezés Rusvainé Barta Márta
Zombori Bálint 10/N 22. helyezés Rusvainé Barta Márta
Oldal Katalin 10/C 3. helyezés  Buzásné Tábi Gizella
Bolyós Roland 10/C 8. helyezés Buzásné Tábi Gizella
Mester Gyöngyvér 11/C 15. helyezés Szabó Ildikó
Fecske Máté 11/C 17. helyezés Szabó Ildikó
Szabó Bálint 11/B 20. helyezés Nagyné Kontra Nóra
Yosef Salamon 11/N 6. helyezés  Szabó Tímea
Gyarmati Zalán 12/N 2. helyezés (abszolút 3.) Szabóné Gecse Anikó
Tóth Csenger 12/N 5. helyezés (abszolút 8.) Szabóné Gecse Anikó
Bóta Bálint Bence 12/N 7. helyezés (abszolút 10.) Szabóné Gecse Anikó
Forgács Endre 12/N 9. helyezés Szabóné Gecse Anikó
Implom József megyei helyesírási verseny Nagy Noémi 11/C 3. helyezés Notheisz János
Budai János 11/C 4. helyezés
Arany Dániel Matematikaverseny Rusvai Miklós 10/N 2. fordulóba jutott Rusvainé Barta Márta
Mészáros Réka Szonja 10/N
Mozsár Balázs 9/C Nagyné Kontra Nóra
Horváth Boldizsár 9/N Szabó Ildikó
Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny Rusvai Miklós 10/N 2. fordulóba jutott Buzásné Tábi Gizella Magyar Géza
KEBA verseny – TŐZSDEJÁTÉK KÖZÉPISKOLÁSOKNAK Ifkovics Ábrahám 12/C országos 3. helyezés  
Ifkovics Benedek 12/B
Krasnyánszki Ádám 12/C
Savaria történelemverseny Pál Kristóf 9/B megyei 5. helyezés Bolya Katalin
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Horváth Anna 10/N területi 6. helyezés Gubáné Kaszab Judit
Muhari Viktória 10/N
Oldal Katalin 10/C
Kézilabda diákolimpia országos elődöntő  Bakos Petra 8/N   Lékóné Pénzes Ibolya Turcsányiné Pesti Edit
Balogh Virág 7/N
Buck Míra 7/N
Forgács Janka 7/N
Gara Emma 7/N
Gondos Fanni 8/N
Horváth Virág 6/N
Novák Petra 8/N
Sárfalvy Anna 7/N
Sárközy Sára 9/N
Szabó Csenge 8/N
Varga Dorina 7/N
Megyei irodalomverseny Redler Ráhel 11/A 1. helyezés Bolya Katalin                                   Kiss Enikő
Petró Anna 11/A 4. helyezés
Juhász Petra 12/B 8. helyezés Notheisz János
Jávor Dániel 12/B 9. helyezés
Gordiusz matematika tesztverseny Tóth Csenger 12/N 1. helyezés Szabóné Gecse Anikó
Gyarmati Zalán 12/N 2. helyezés
Tóth Csenger , Gyarmati Zalán, Bóta Bálint 12/N csapat 1. helyezés
Mester Gyöngyvér 11/C 3. helyezés Szabó Ildikó
Rusvai Miklós 10/N 3. helyezés Rusvainé Barta Márta
Horváth Boldizsár 9/N 4. helyezés Szabó Ildikó
Mozsár Balázs 9/C 5. helyezés Nagyné Kontra Nóra
Bolyós Roland Márk 10/C 5. helyezés Buzásné Tábi Gizella
Mészáros Réka 10/N 4. helyezés Rusvainé Barta Márta
Novák Áron 11/N 5. helyezés Szabó Tímea
Bóta Bálint 12/N 5. helyezés Szabóné Gecse Anikó
Horváth Hilda 12/N 6. helyezés Szabóné Gecse Anikó
Zrínyi Ilona matematikaverseny Bathó Bálint Máté 5/N 9. helyezés Varga Ferenc               Rusvainé Barta Márta
Kaptás Vivien 6/N 12.helyezés Szabó Tímea
Nagy Barnabás 6/N 4. helyezés Szabó Tímea
Erős Lili 8/N 13. helyezés Szabóné Gecse Anikó
Ferencsik Erik 8/N 6. helyezés
Gódor Linda 8/N 14. helyezés
Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny (német nyelv) Bárdos Dorina 9/Ny 9. helyezés Pál Tímea
Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny Rusvai Miklós 10/N országos 47. helyezés Gubáné Kaszab Judit      Rusvainé Barta Márta
Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny Mészáros Réka 10/N országos 24. helyezés Rusvainé Barta Márta
Horváth Boldizsár 9/N országos 59. helyezés Varga Ferenc
Bacsó Nándor megyei földrajzverseny Vincze Ákos 9/N megyei 1. helyezés Fábián Nikolett
Futó Ákos 10/A megyei 2. helyezés
Sipos Máté 9/N megyei 3. helyezés
Katona Flóra 10/N megyei 10. helyezés
Holló András megyei fizikaverseny Rusvai Miklós 10/N 1. helyezés Buzásné Tábi Gizella      Magyar Géza
Bolyós Roland 10/C 7. helyezés  Buzásné Tábi Gizella
Lázár Lilla 10/C 8. helyezés  Buzásné Tábi Gizella
Pethes Dániel 11/C 3. helyezés  Buzásné Tábi Gizella
Galsi Dániel 11/N 6. helyezés  Buzásné Tábi Gizella
Kis-Bakos Milán 11/N 6. helyezés  Buzásné Tábi Gizella
Tóth Csenger 12/N 2. helyezés  Nagy Tibor
Gyarmati Zalán 12/N 3. helyezés  Nagy Tibor
Forgács Endre 12/N 5. helyezés  Nagy Tibor
Less Nándor földrajzverseny Vincze Ákos 9/N országos 4. helyezés Fábián Nikolett
Futó Ákos 10/A országos 7. helyezés
Czifra Áron 11/B országos 10. helyezés
Katasztrófavédelmi verseny György Balázs 9/C országos 12. helyezés  
Juhász Vivien 9/C
Matók Viktória 9/C
Mozsár Balázs 9/C
Kárpát-medencei történelmi versenyt Bolyós Roland 10/C országos 7. helyezés Nagy Sándor
Budai Bence 10/C
Darula Rebeka 10/C
Szécsi Dóra 12/A országos 14. helyezés Tóth Marianna
Bobák Edina 12/C
Papp Renáta 12/C
Fodor Flóra 8/N elődöntőig jutottak Faragó Sándor
Galsi Olga 8/N
Papp Nikolett 8/N
Tudományos Diákkörök Kárpát-medencei Konferenciája (helytörténeti szekció) Ménkű Andrea 12/C 1. díjas Tóth Marianna               Fekete-Szabó Anikó
Bonus Intra Országos Történelemverseny Ménkű Andrea 12/C országos döntős Tóth Marianna               Fekete-Szabó Anikó
Megyei történelemverseny Czifra Áron 11/B 2. helyezés Tóth Marianna
Redler Ráhel 11/A 4. helyezés Nagy Sándor
Papp Renáta 12/C 5. helyezés Tóth Marianna               Fekete-Szabó Anikó
Ménkű Andrea 12/C 6. helyezés Tóth Marianna               Fekete-Szabó Anikó
Varró Zsófia 12/A 8. helyezés Fekete-Szabó Anikó
Édes anyanyelvünk országos nyelvhasználati verseny Redler Ráhel 11/A megyei 2. helyezés  Kiss Enikő                                Bolya Katalin   
Szűcs Barbara 11/A megyei 11. helyezés  Kiss Enikő                                Bolya Katalin   
Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny Futó Ákos 10/A országos 4. helyezés Fábián Nikolett
Vincze Ákos 9/N
Sakk diákolimpia Lengyel Andrea 9/C egyéni 2. helyezés, csapat 4. helyezés Muhari István
Farkas István 12/N egyéni 9. helyezés, csapat 14. helyezés
Kovács Lilla 9/C egyéni 12. helyezés, csapat 4. helyezés
Bíró Gergely 7/N egyéni 12. helyezés, csapat 14. helyezés
Mozsár Balázs 9/C egyéni 16. helyezés, csapat 14. helyezés
Kovács Rebeka 9/C csapat 4. helyezés
Fodor Balázs 12/C csapat 14. helyezés
Jenei Tardos 7/N csapat 14. helyezés
Szép magyar beszéd  Velkei Vanda 9/Ny megyei 11. helyezés Bolya Katalin
Tomik Barbara 9/B megyei 16. helyezés
Samsung tanulmányi verseny (fizika) Kis-Bakos Milán 11/N 4. helyezés Buzásné Tábi Gizella
Tóth Csenger 12/N 5. helyezés Nagy Tibor
Pethes Dániel 11/C 8. helyezés Buzásné Tábi Gizella
Mester Gyöngyvér 11/C 9. helyezés
Samsung tanulmányi verseny (matematika) Gyarmati Zalán 12/N 2. helyezés Nagy Tibor
Horváth Hilda 12/N 6. helyezés
Forgács Endre 12/N 7. helyezés
Tóth Csenger 12/N 9. helyezés
Kyokushin karate junior Európa-bajnokság Mező Lili 11/N Európa-bajnok  
Móczó Milán 9/A  

 

Támogatóink

Google Drive

E-NAPLÓ belépés

2018/2019-as órarend

Az LVG a Facebookon

EFOP-4.1.3-17- 2017-00342

A Lehel Vezér Gimnázium

Határtalanul

Pénz7

Partner intézményünk