Webmail

Eredmények 5-8. évfolyam (2017-2018.)






Verseny Diák  Eredmény Szaktanár
Bolyai matematika csapatverseny "N-esek a négyzeten" Kocsis Emese 5/n 1. helyezés Rusvainé Barta Márta
Kovács Eszter Tamara 5/N   Varga Ferenc
Rusvai Tamás 5/N    
Zrupkó Gergő 5/N    
"A számegyenes bajnokai" Dezső Dániel 6/N 1. helyezés Szabó Tímea
Kaptás Vivien 6/N    
Nagy Andor 6/N    
Nagy Barnabás 6/N    
"Extrudált Rántotthúsok" Balázs Attila 7/N 1. helyezés Varga Ferenc
Baráth Kolos 7/N    
Szathmáry György Gergő 7/N    
Varga Ferenc Viktor 7/N    
"Kinder Kommandó" Bíró Gergely 7/N 3. helyezés Varga Ferenc
Göblyös Bálint 7/N    
Gulyás Dániel 7/N    
Tóth Márton 7/N    
"Ceruzák" Győri Máté 7/N 5. helyezés Varga Ferenc
Mészáros Kata 7/N    
Sárfalvi Anna Julianna 7/N    
Tax Dorina 7/N    
"Agymenők" Ferencsik Balázs 8/N 1. helyezés Rusvainé Barta Márta
Ferencsik Erik 8/N   Szabóné Gecse Anikó
Görbe Tamás 8/N    
Rusvai Zoltán 8/N    
"Matek mignonok" Erős Lili 8/N 3. helyezés Rusvainé Barta Márta
Gódor Linda 8/N   Szabóné Gecse Anikó
Papp Nikolett 8/N    
Szabó Csenge 8/N    
"Bajos csajok" Balázs Arikán 8/N 5. helyezés Rusvainé Barta Márta
Csiszér Boróka 8/N   Szabóné Gecse Anikó
Forgács Lilla 8/N    
Görbe Tamás 8/N    
Duatlon Diákolimpia országos döntő   Vincze Ákos 9/N 5. helyezés Turcsányiné Pesti Edit
Notheisz János
Nagy Imre Társaság Jászberényi Szervezete által kiírt esszé-pályázat   Galsi Mercédesz 8/N 1. helyezés Faragó Sándor
  Kiss Emese Flóra 8/N    
  Szabó Anna Alíz 8/N    
  Balázs Arikán 8/N 3. helyezés Faragó Sándor
  Gódor Linda 8/N    
Városi angol nyelvi verseny   Dezső Dániel 6/N 2. helyezés Belháziné Kiss Ildikó
  Nagy Barnabás 6/N
  Nagy Andor 6/N
  Bakos Petra 8/N 1. helyezés Kecskésné Szórád Judit
  Forgács Lilla 8/N
  Kiss Emese Flóra 8/N
Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei forduló "Főnévi igenevek" Kocsis Emese 5/N 1. helyezés, országos 7. helyezés Póczné Szemán Eszter
Kovács Eszter Tamara 5/N
Szarvas Boglárka 5/N
Tóth Kincső Blanka 5/N
"Zsenik a nagyvilágból" Bathó Bálint Máté 5/N 6. helyezés
Budai Bálint 5/N
Janusek Márk 5/N
Sárfalvi Gergő Zalán 5/N
"Rejtett névmások" Balogh Dóra 5/N 9. helyezés
Galsi Szonja 5/N
Goda Nikolett 5/N
Olajos Árpád 5/N
Kézilabda diákolimpia  Bányai Nóra 6/N területi forduló 2. helyezés Lékóné Pénzes Ibolya Turcsányiné Pesti Edit
Goda Nikolett 5/N
Gulyás Gréta 5/N
Horváth Virág 6/N
Kalmár Petra 5/N
Kovács Eszter 5/N
Piroska Petra 5/N
Tiborcz Réka 6/N
Tóth Kincső 5/N
Trentin Jázmin 6/N
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Olajos Árpád 5/N 4. helyezés Póczné Szemán Eszter
Kocsis Zsófia 7/N 9. helyezés Forgó Katalin
Tóth Bianka 6/N 17. helyezés Kiss Enikő
Nagy Barnabás 6/N 18. helyezés
Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny (angol nyelv) Nagy Andor 6/N országos 4. helyezés Belháziné Kiss Ildikó
Kosárlabda diákolimpia Baráth Kolos 7/N megyei 3. helyezés Bartóki József
Farkas Máté 7/N
Göblyös Bálint 7/N
Gulyás Dániel 7/N
Hajdú Zsolt 7/N
Lékó Konrád 7/N
Pataki Mátyás 7/N
Tóth Márton 7/N
Görbe Tamás 8/N
Hamar Gábor 8/N
Kocza Bendegúz 6/N
Takács Benedek 6/N
Megyei angol nyelvi verseny Budai Bálint 5/N 2. helyezés Póczné Szemán Eszter
Kocsis Eszter 5/N 4. helyezés
Zala Zsombor 5/N 23. helyezés
Nagy Andor 6/N 3. helyezés Belháziné Kiss Ildikó
Nagy Barnabás 6/N 11. helyezés
Kocza Bendegúz 6/N 12. helyezés
Szathmáry György Gergő 7/N 4. helyezés Bartókiné Koczka Éva
Varga Ferenc 7/N 8. helyezés
Bíró Gergely 7/N 15. helyezés
Buck Lili 8/N 1. helyezés Kecskésné Szórád Judit
Fekete Balázs 8/N 8. helyezés
Szakali Mirkó 8/N 9. helyezés
Fizika + verseny Szathmáry György Gergő 7/N 5. helyezés Nagy Tibor
Baráth Kolos 7/N 17. helyezés
Bugyi Dániel 7/N 40. helyezés
Rusvai Zoltán 8/N 6. helyezés Magyar Géza
Magyar Bence 8/N 18. helyezés
Erős Lili 8/N 30. helyezés
Fizika mindenkié verseny Erős Lili 8/N 1. helyezés Magyar Géza
Magyar Bence 8/N
Rusvai Zoltán 8/N
Bíró Gergely 7/N 2. helyezés Nagy Tibor
Grósz Alexandra 7/N
Szathmáry György Gergő 7/N
Öveges József Országos Fizika verseny Fizikaverseny Erős Lili 8/N 1. helyezés Magyar Géza
Rusvai Zoltán 8/N 2. helyezés
Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny Rusvai Zoltán 8/N megyei 2. helyezés Magyar Géza
Megyei magyar irodalom verseny Redler Hanna 7/N 2. helyezés Forgó Katalin
Sárfalvi Anna 7/N 4. helyezés
Kocsis Zsófia 7/N 6. helyezés
Székely Mihály emlékére rendezett vetélkedő Balázs Attila 7/N 1. helyezés Deméné Ilonka Gabriella
Győri Máté 7/N
Hajdú Emese 7/N
iDig-English: Megyei angol nyelvi verseny Balázs Arikán 8/N 6. helyezés Kecskésné Szórád Judit
Csiszér Boróka 8/N
Gódor Linda 8/N
"Digitális nagykaland" informatika verseny Olajos Árpád 5/N 2. helyezés Rusvainé Barta Márta
Tóth Zerind 5/N
Zala Zsombor 5/N
"nyelvÉSZ" verseny  Kocsis Emese 5/N megyei 4. helyezés Póczné Szemán Eszter
Kovács Eszter Tamara 5/N megyei 1., országos 11. helyezés
Tudásbajnokság megyei döntő (anyanyelv) Kocsis Zsófia 7/N 2. helyezés Forgó Katalin

 

Támogatóink

Google Drive

E-NAPLÓ belépés

2018/2019-as órarend

Az LVG a Facebookon

EFOP-4.1.3-17- 2017-00342

A Lehel Vezér Gimnázium

Határtalanul

Pénz7

Partner intézményünk